Hizmetlerimiz

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

IMST Bilişim, müşterilerimizin iş süreçlerinde bütünsel yada kısmi yazılım ihtiyaçları için yazılım geliştirme hizmeti sunar. Bu hizmet sunumunda zaman, maliyet, risk, gereksinimleri göz önüne alarak en üst düzeyde yazılım çözümü üretir.

Daha Fazla
BT Danışmanlığı

BT Danışmanlığı

IMST Bilişim; müşterilerimizin bilgi teknolojileri hedeflerini gerçekleştirmeleri için, en uygun teknolojisinin seçimi, süreç yönetimi, uygulama, kurulum ihtiyaçları için BT danışmanlık hizmeti sunar.
IMST Bilişim; sadece uzman alanlarda danışmanlık ...

Daha Fazla
Nitelikli BT İşgücü Temini

Nitelikli BT İşgücü Temini

Kamu veya özel kurumlara, bilgi teknolojileri hedeflerine ulaşabilmesinde katkı sağlayacak nitelikli bilgi teknolojileri insan kaynağını en kısa sürede, kaliteli ve yetkin adayları ile sağlıyoruz.
Bilgisayar Mühendisi, Yazılım Geliştirme Uzmanı ...

Daha Fazla
Ağ ve Sistem Desteği

Ağ ve Sistem Desteği

Yazılımın verimliliği, kesintisiz çalışması ve güvenliği gibi en temel gereksinimlerin sağlanmasında alt yapının çok önemli olduğuna inanıyoruz. IMST Bilişim bu önem doğrultusunda, uzun yıllara dayanan yazılım geliştirme süreçlerinde edindiği alt yapı, donanım, ağ, ve güvenlik konusundaki deneyimlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Veritabanı Hizmetleri

Veritabanı Hizmetleri

Veri madenciliği ve büyük veri konusunda yaptığımız proje çalışmaları ve akademik çalışmaların sonucunda elde ettiğimiz veritabanı deneyimlerimizi; müşterilerimizin veritabanı tasarımı, planlaması, optimizasyonu, bakım ve güncelleme ihtiyaçlarına sunduğumuz hizmetimizdir.